KKK ja teadus - Eesti

 

Uuringud ja innovatsioon

 

Tegutseme MINERVA Research Labsis eesmärgiga pakkuda innovatiivseid tooteid, mis tõeliselt parandavad naha tervist ja ilu.

Teadus ja uuringud on meie põhiväärtused ja meie äritegevuse kõigi aspektide alus.

 

Meie GOLD COLLAGEN®-i tooted on eripärase retseptiga ja kliiniliselt testitud, mis tagavad parima tõhususe ja toimivuse. Oma toodete arendamisel teeme koostööd tunnustatud ülikoolide, dermatoloogide, esteetilise meditsiini ja nahaspetsialistidega. Valime välja ainult kõrgeima kvaliteediga koostisained, mis on teaduslikult tõestatud.

 

Meie toodete eelised on korralikult dokumenteeritud ja mitu meie kliinilist uuringut on avaldatud mainekatetes eelretsenseeritud teadusajakirjades.

 

Naha mõistmine

 

Nahk on organismi suurim elund ja toimib kaitsetõkkena väliskeskkonna eest. Sellel on keeruline struktuur, mis sisaldab mitut kihti, struktuurseid valke ja muid olulisi komponente, mis vastutavad selle tervisliku ilme ja normaalse funktsioneerimise eest.

Nahas on 3 eristuvat kihti, nähtav ja välimine kaitsekiht, mida nimetatakse epidermiseks, struktuurne kiht nimega dermis ja hüpodermis, naha sügavam kiht.

 

Naha vananemisprotsess

 

Naha vananemine on loomulik protsess. Seda mõjutavad sellised sisemised tegurid nagu geneetika ja välistegurid, sh päikesevalgus (UV kahjustus), suitsetamine, alkohol, kehv toitumine, keskkonnasaaste ja stress.

Vananev nahk minetab ajapikku olulised struktuurielemendid, nagu kollageen, elastiin, ja niiskust säilitavad ühendid, mida nimetatakse hüaluroonhappeks. Samuti väheneb võime toime tulla kahjulike vabade radikaalidega, mis tulenevad väliskeskkonnast, nagu päikesevalgus ja sisemine rakuainevahetus.

Kui ei ohjeldata, võivad akumuleeruda vabad radikaalid, mis põhjustavad nahas oksüdatiivset stressi.

 

Selles olukorras lagundavad nad kollageeni ja elastiini, mille tagajärjel kaob naha tugistruktuur. Ajapikku minetab nahk pehmuse, täiuslikkuse ja elastsuse. Hakkavad tekkima peened jooned ja kortsud ning nahk muutub kuivaks, vähem säravaks ja võib paraneda kauem, kuna rakkude taastumine on aeglasem.

 

Naha nooruse ja ilu kaitsmiseks on hädavajalikud head nahahooldustoimingud, toitumine ja elustiil. GOLD COLLAGEN®-i tooted MINERVA Research Labsilt aitavad toitumist täiendada ning on mõeldud naha noorendamiseks ja nooruslike omaduste säilitamiseks seestpoolt.

 

Kollageeni olulisus

 

Kollageen pakub struktuurset tuge nahale ja teistele sidekudele, nagu liigesed, kõõlused ja lihased. Kollageen vastutab naha tugevuse ja vastupidavuse eest, samuti noorusliku terve naha sileda ja pringi ilme eest.

 

Toodetuna eriliste rakkude poolt nimega fibroblastid, toimub pidev kollageeni tootmine kogu meie elu jooksul. Kuid aja jooksul hakkab kollageeni sisaldus langema - tootmine väheneb ja lagunemine suureneb. Kollageeni struktuur muutub hapramaks ja rabedamaks, mis viib naha struktuurse toetuse nõrgenemiseni. Nahk kaotab mahtu ja tugevust ning hakkab õhenema ja kortsuma.

Kollageeni tootmise vähenemine toob kaasa ka hüaluroonhappe kao, mis täiendavalt mõjutab naha hüdratatsiooni ja painduvust.

 

Meie toodete toimivus

 

GOLD COLLAGEN-i tooted MINERVA Research Labsilt on uus nahahooldustoodete põlvkond. See on vedel ilu edendav toidulisand, mis on mõeldud nahas kollageeni, elastiini ja hüdratatsiooni tasemete tõstmiseks.

 

HÜDROLÜÜSITUD KOLLAGEEN

 

GOLD COLLAGEN®-i toodete retseptis on kõrgkvaliteetne hüdrolüüsitud kollageen, mis koosnevad väikestest peptiididest, mis sisaldavad aminohapete lühikesi ahelaid, mida kergesti imendab ja jaotab verevool kogu kehas ja nahas. Hüdrolüüsitud kollageen aitab kehas moodustada uusi kollageenstruktuure. See annab aminohapetele modulaaarsuse ja stimuleerib ka uute kollageeni, elastiini ja niiskust säilitavate hüaluroonhappemolekulide tootmist.

 

KOLLAGEENIJOOGID VS PINDMISED KREEMID JA TABLETID

 

Paljud pindmised tooted, nagu kreemid, emulsioonid ja seerumid, mis sisaldavad kollageeni, ei suuda kollageeni taseme tõstmiseks dermiseni jõuda. Selle põhjuseks on asjaolu, et aktiivsed koostisosad on suure molekulaarse suurusega ja ei suuda naha pinda (epidermisesse) tungida, kuna see toimib kaitsetõkkena.

 

Seetõttu on kollageenipeptiididega nahahooldustoodete suukaudne manustamine tõhusam, sest neil ei ole vaja epidermisesse tungida.

 

SEESTPOOLT TOIMIV NAHAHOOLDUS